nehodaVážna nehoda sa stala v Čadci na križovatke pri TESCU. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky polícia, záchranári, hasiči.

Situácia tam bola dosť neprehľadná, polícia riadi premávku. Záchranári oživovali zraneného chodca, ktorý v čase príchodu záchranných zložiek ležal mimo prechodu pre chodcov. Momentálne hasiči odstraňujú sa následky nehody.
Z mesta k tunelu je cesta prejazdná od tunela bola uzatvorená.

Aktualizované 11.35 hod - cesta je už prejazdná v oboch smeroch.

"V súčasnej dobe na mieste vykonávame prvotné procesné úkony za účelom zdokumentovania dopravnej nehody. Z uvedeného dôvodu nie je možné v súčasnej dobe poskytnúť bližšie informácie" informoval nás mjr. Mgr. Radko Moravčík.

Aktualizované 14:10 hod - mjr. Mgr. Radko Moravčík, hovorca KR PZ v Žiline upresňuje: "Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 43 ročný chodec z doposiaľ presne nezistených príčin spadol pod prechádzajúci náves nákladného motorového vozidla Volvo. Chodec pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Alkohol u 51 ročného vodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude nariadená pitva.
Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania."

nehoda11

nehoda11

Viac informácií vám prinesieme po prešetrení uvedenej nehody.

Pribudla ďalšia nehoda:

autor: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: