online platbaKysucká knižnica v Čadci, ktorá pracuje v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, ponúka pre svojich požívateľov novú službu.

Od 15. októbra 2021 môžu čitatelia za členské na 365 dní, rešerše, pokuty a za iné poskytované služby zaplatiť z pohodlia domova prevodom na účet prostredníctvom internet bankingu. Je potrebné, aby čitatelia správne vyplnili všetky polia a správu pre prijímateľa, ktorá umožňuje priradiť platbu k ich čitateľskému kontu. Po prijatí platby na účet knižnice bude platiteľovi zaslaný potvrdzujúci e-mail.

Za poskytované knižnično-informačné služby môžu používatelia knižnice využiť aj možnosť bezhotovostne zaplatiť registračný poplatok a iné platby nad sumu 3,00 eura kreditnou kartou priamo v knižnici. Čitateľom odporúčame možnosť využívať online služby knižnice: vypracovanie rešerší, rezerváciu kníh a elektronické objednávanie kníh. Vrátenie kníh je možné aj mimo otváracích hodín knižnice prostredníctvom biblioboxu, ktorý sa nachádza po ľavej strane hlavného vchodu do budovy knižnice.

Knižnica poskytuje svoje služby podľa aktuálne platného COVID AUTOMATu a v zmysle aktuálnych vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR. Bližšie informácie nájdete na web stránke knižnice www.kniznica-cadca.sk. Ďakujeme za priazeň a tešíme sa na vašu návštevu.

Mgr. Ľubica Lašová
Kysucká knižnica v Čadci

foto: pexels.com

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: