bukov cadcaV podnikovej predajni Bukov v Čadci - Horelici sú zemiaky na predaj počas celého roka.

Bukov veľkoobchod a zelenina patrí k najspoľahlivejším dodávateľom čerstvého ovocia a zeleniny s kontrolovanou teplotou pri prevoze. Čerstvé ovocie a zeleniny dovážajú z celej Európy ale aj od slovenských pestovateľov, prevažne na ďalšie zásobovanie predajní či školských a iných jedálni ale aj rozvozom priamo k svojim zákazníkom.

Priamo v areáli firmy Bukov sa nachádza aj podniková predajňa určená pre maloobchodných zákazníkov. Otvorená je v pracovné dni od 7.00 do 15.30. V predajni nájdete široký čerstvého ovocia a zeleniny.

Zemiaky majú na predaj celoročne

zemiak2Veľkoobchod Bukov ovocie zelenina sa dlhodobo zameriava na predaj kvalitných zemiakov, či už konzumných, kŕmnych alebo sadbových. Zemiaky nakupujú priamo od overených pestovateľov či už zo Slovenska, Čiech alebo Nemecka.

K najobľúbenejšej odrode zemiakov patrí jednoznačne Bernina. Od pondelka 20.9. sú opäť v ponuke a je vhodná už aj na zimné uskladnenie
Bernina je poloskorá šalátová a prílohova odroda, výbornej kvality a chuti, pevnej konzistencie, vhodná na šúpanie. Je to varný typ A. Bernina je typická šalátová odroda, ktorá vyniká krásnou sýto žltou dužinou, farebnou stabilitou, vzhľadovo príťažlivými dlho-oválnými hľuzami s hladkou šupkou a plytkými očkami, tak že vo svojom segmente vystupuje do popredia. Bernina je veľmi spoľahlivá odroda, ktorá dáva vysoké výnosy.

Zemiaky sú dovážané každý týždeň a vždy po naskladnení sa na skúšku niekoľko z nich uvarí aby sa overila ich kvalita. Nové zemiaky od slovenských pestovateľov dovážajú niekoľkokrát týždenne. O spokojnosti zákazníkov so zemiakmi svedčí ich množstvo, ktoré sa pravidelne vracia práve kvôli nim alebo školské jedálne a gastro prevádzky, ktoré už veľa rokov nakupujú iba v Bukove.

Samozrejme v podnikovej predajni je k dispozícii aj množstvo iného ovocia a zeleniny.

bukov cadca predajna

Zapojte sa do súťaže

V spolupráci so spoločnosťou Bukov sme pripravili ďalšiu súťaž - môžete vyhrať 50 kg zemiakov.

tlacitko sutaz

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: