nehoda dunajovRáno sme vás informovali o nehode, ktorá sa stala v skorých ranných hodinách. Obaja vodiči pri nehode zahynuli, potvrdila to aj polícia.

"Dnes v skorých ranných hodinách došlo na ceste prvej triedy v k.ú. obce Dunajov okres Čadca k tragickej dopravnej nehode. Žiaľ, pri nehode dve osoby utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. " informuje Polícia SR

nehoda dodavka

nehoda kamion

Cesta bola z dôvodu dokumentovania nehody, na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Boli vytvorené obchádzky cez Krásno časť Blažkov a opačnom smere od Čadce sa osobné vozidlá mohli dostať cez obec Dunajov. Napriek tomu sa tvorili rozsiahle kolóny, ktoré siahali až do Čadce.

Cesta je v tejto chvíli už plne prejazdná. Policajti na mieste regulujú dopravu.

Vyjadrenie Polície SR:

"V pondelok 21. marca, v čase približne o jednej hodine ráno došlo na ceste prvej triedy v katastri obce Dunajov, okres Čadca k tragickej dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 40 ročný vodič viedol nákladné motorové vozidlo Iveco v smere od Kysuckého Nového Mesta na Čadcu. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin v miernej pravotočivej zákrute prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s protiidúcim nákladným motorovým vozidlom Mercedes, ktoré viedol 54 ročný muž. Pri dopravnej nehode obaja vodiči utrpeli zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahli.
Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania." uvádza mjr. Mgr. Gabriela Kremeňová, hovorkyňa.

 

Vážna dopravná nehoda kamiónu za Krásnom. Doprava je odklonená.

Autor: redakcia
Zdroj foto: Polícia SR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: