ples sportovcov cadca04XI. ročník reprezentačného plesu kysuckých športovcov pod záštitou Mesta Čadca sa uskutoční 1. februára 2020 o 19:00 hod. v Dome kultúry v Čadci.

Tradičný ples športovcov, ktorý sa bude konať 1. februára 2020 bude mať v budúcom roku svoje jedenáste pokračovanie. Súčasťou plesu, pre ktorý je typický jeho neformálna atmosféra bude aj športová zložka, a to stolný tenis. Pre hostí je pripravený výborný program a bohatá tombola. Vystúpi čadčianska kapela Veľký Dom, predstavia sa aj DJ Majo a Adam Urban, náš hosť z Nitry. Na podujatí zanôtia aj sestry Bacmaňákové.

Hostiteľom večera je Peter Strapáč, ktorý si pripravil aj špeciálneho hosťa - cyklotrialistu Jána Kočiša známeho svojou cyklotrialovou show. Počas nej bude preskakovať návštevníkov plesu na svojou trialovom bicykli. Hosť Ján Košič je majstrom sveta v cyklotriále a veľkou osobnosťou tohto športu.

O catering sa postará Hotel Tatra, súčasťou plesu bude aj bufetové občerstvenie a možnosť zakúpiť si rôzne nápoje.

Cena vstupenky na osobu je 39 €, môžete si ich objednávať na tel. č. 0908 588 051.

Ples nie je určený len pre športovcov, vítaní sú i nešportovci.

Pozývame vás na XI. reprezentačný ples kysuckých športovcov v sobotu dňa 01. 02. 2020 o 19:00 hod. v Dome kultúry v Čadci.

ples sportovcov 2020

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: