cesta oprava cadcaAj dnes piatok 30.4. pokračujú práce na rekonštrukcii cesty I/11 v oboch svetelných križovatkách v Čadci.

Rekonštrukcia prebieha od včera v križovatke pri nákupnom centre Tesco aj v križovatke pri Kauflande, kde momentálne frézujú cestu. Vzhľadom na rozsiahle práce a tiež so zajtrajším štátnym sviatkom 1.5, pred ktorým si ľudia zvyknú robiť väčšie nákupy v nákupných centrách sa počíta s tým, že budú opäť na cestách kolóny. 

Dopravu riadi aj naďalej polícia

Polícia žiada vodičov a chodcov aby rešpektovali všetky pokyny polície a taktiež pokyny náležite poučenými osobami, ktoré budú regulovať cestnú premávku počas trvania prác.

Ďalej vyzýva vodičov, aby ak nemusia, nejazdili v týchto dňoch do Čadce. V prípade, že predsa len musíte vyraziť na cestu a budú kolóny na ceste I/11, odporúčajú využiť miestnu komunikáciu, ktorá vedie mestskými časťami Podzávoz -Špindli- Ševcovci- Bukov. Prípadne aj iné trasy, aby sa vyhli tomuto úseku.

Rekonštrukcia by mala trvať v termíne od 29.4.2021 do 2.5.2021 alebo v náhradnom termíne od 6.5.2021 do 9.5.2021. Zostáva dúfať, že zajtrajšie zhoršenie počasia neovplyvní plány a práce budú prebiehať aj cez víkend.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: