patranie bajakovaŽena odišla z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátila a nepodala o sebe žiadne informácie.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci vyhlásilo pátranie po 50-ročnej S. z Turzovky. 

  • Popis osoby: výška 170 cm, štíhla postava, zelené oči, hnedé krátke vlasy po plecia.
  • Popis oblečenia: žlto-oranžová bunda do pása, modré rifle, členkové zimné topánky.

"Žena je nezvestné od 17.00 hod. dňa 4. februára 2023, kedy odišla z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátila, pričom o sebe nepodala žiadne informácie, miesto jej pobytu je neznáme. Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať," mjr. Mgr. Gabriela Kremeňová.

Akékoľvek informácie k nezvestnej osobe je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ.

Aktualizované: 8:10: podľa DHZ Turzovka sa žena našla, pátranie je odvolané

Správu potvrdila aj polícia SR: "Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci odvoláva pátranie nakoľko pominuli dôvody vyhlásenia pátrania. Nezvestná žena bola vypátraná hliadkou z Obvodného oddelenia Policajného zboru Turzovka, je v poriadku."

autor: redakcia
foto: Polícia SR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: