28. januára 2023 sa v Dome kultúry v Čadci o 18:00 hod. uskutoční tradičný už 12. ročník reprezentačného plesu kysuckých športovcov.

Tak, ako sme sa informovali u hlavného organizátora JUDr. Petra Strapáča, reprezentačný ples kysuckých športovcov sa uskutoční tradične pod záštitou Mesta Čadca a je zaručený bohatý kultúrny program. O zábavu sa postará Veľký dom a sestry Bacmaňákové spoločne s DJom. Okrem toho, v rámci programu vystúpi známy cyklo zabávač Ján Kočiš, ktorý má pripravenú svoju šou, v rámci ktorej bude na bicykli ukazovať rôzne kúsky a preskakovať hostí, ktorých si vyberie z účastníkov plesu.

Ide o tradičný ples, ktorý sa koná už po dvanástykrát a preto vás týmto srdečne pozývame, aby ste sa prišli aj vy zabaviť a zaplesať. Okrem kultúrneho programu je pripravený aj program športový, pričom účastníci plesu sa môžu prihlásiť do pingpongového turnaja v róbach. Víťaz pingpongového turnaja bude aj náležite ocenený.

Samozrejmosťou plesu je bohatá tombola, ktorá sa bude losovať o polnoci. Ako tradične, ide o ples, ktorý sa končí v skorých ranných hodinách, pretože je na ňom výborná zábava.

Ak máte záujem zúčastniť sa tohto plesu, je potrebné zakúpiť si lístky na tel. č. 0908 588 051. Cena jednej vstupenky na osobu je 55 €.

ples sportovcov 2023

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: