krasno lekarOd pondelka 11. septembra bude otvorená nová ambulancia, v ktorej bude ordinovať MUDr. Zuzana Krchová.

V Krásne nad Kysucou bude od pondelka 11. septembra 2023 bude otvorená nová ambulancia všeobecného lekára.

"Mesto Krásno nad Kysucou v rámci svojich možnosti o prilákanie lekárov a po zrekonštruovaní ambulancie pre lekárku neurológie, v týchto dňoch otvorilo ďalšiu ambulanciu pre všeobecnú lekárku MUDr. Zuzanu Krchovú, ktorá od pondelka 11.9.2023 bude prevádzkovať ambulanciu v našom zdravotnom stredisku," informuje mesto Krásno nad Kysucou.

krasno lekar 002

Vedenie mesta zrekonštruovalo bývalé skladové priestory v zdravotnom stredisku, z ktorých vytvorili modernú ambulanciu, sesternu a čakáreň pre pacientov. Do priestorov je vybudovaný bezbariérový vstup, ktorý spĺňa všetky normy nielen súčasné ale aj do budúcnosti a bude ho využívať aj gynekologická ambulancia.

krasno lekar

Pre záujemcov o službu ambulancie mesto Krásno uvádza: "Pacienti ktorí sa chcú prihlásiť k všeobecnej lekárke sa môžu prihlasovať od pondelka 11.9.2023 osobne, prípadne telefonicky na t.č. 0911 816 670, alebo elektronicky na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pri emailovej komunikácií treba v správe uviesť tieto údaje: Meno a priezvisko, bydlisko, rodné číslo, telefónny kontakt, vašu zdravotnú poisťovňu a meno doktora u ktorého ste aktuálne zaevidovaný. Pani doktorke a kolektívu prajeme veľa spokojných pacientov a veríme, že v našom meste bude poskytovať túto tak žiadanú službu ešte dlhé roky."

V blízkosti sa nachádza okrem gynekologickej ambulancie aj neurologická a ušno-nosno-krčná ambulancia.

autor: redakcia
foto: archív mesta Krásno nad Kysucou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: