dezanol 01V dnešnej situácií sa ľudia snažia v predajniach zaobstarať si adekvátny čistiaci a dezinfekčný prostriedok. Momentálne je to v bežných obchodoch priam nemožné, zakúpiť si ho v dostatočnom množstve a hlavne za prijateľnú cenu.

Niektoré obce prichádzajú svojim občanom na pomoc a ponúkajú im na zakúpenie dezinfekčný prostriedok. Obec Vysoká nad Kysucou sprostredkovala pre svojich obyvateľov predaj dezinfekčného prostriedku.

Jednou z najzákladnejších vecí pred hroziacim sa šírením pandémie ochorenia COVID 19 je dodržiavanie hygieny a pravidelná dezinfekcia. Aktuálna situácia na trhu však mnohým z nás neumožňuje zaobstarať si včas, v dostatočnom množstve a hlavne za prijateľnú cenu vhodný prostriedok.

Obec Vysoká nad Kysucou preto pre svojich obyvateľov zabezpečila a počas slnečnej soboty 28. marca 2020 i sprostredkovala predaj dezinfekčného prostriedku na čistenie a dezinfekciu domácností.

"Drvivá väčšina domácností vo Vysokej nad Kysucou túto možnosť využila, no a tie ktoré majú o dezinfekčný prípravok záujem, tak môžu urobiť ešte počas nasledujúcich dní." dodáva starosta obce Anton Varecha

Auror: redakcia
Foto: Vysoká nad Kysucou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: