auto nehoda most cadca0Vodičku previezli záchranári do Kysuckej nemocnice s poliklinikou v Čadci.

V Čadci sa dnes 4.11.2022 dopoludnia stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej auto prerazilo zábradlie na moste na Májovej ulici a spadlo do rieky Kysuca. Vodička smerovala od železničnej stanice smerom do mesta a narazila do zábradlia. Ženu previezli záchranári do Kysuckej nemocnice s poliklinikou v Čadci.

cadca most nehoda 003

Hasiči zabezpečili sorbentom prevádzkové kvapaliny, ktoré unikali u vozidla. Na mieste sú v tejto chvíli policajti a hasiči a vyťahujú auto.

cadca most nehoda 005

cadca most nehoda 006

Aktualizované 10:40 - auto už vytiahli z rieky.

Aktualizované 13:50 - vyjadrenie Polície SR

"Dnes (4. novembra) v čase okolo 08.30 hod. došlo v meste Čadca na ceste II/ 487 k dopravnej nehode a to tak, že 69 ročná vodička viedla v smere od cesty I/11 smerom na cestu II/487 v meste Čadca osobné motorové vozidlo Toyota, pričom po odbočení vľavo narazila do boku nákladného motorového vozidla Tatra, od ktorého bola odhodená s vozidlom Toyota vpravo do zábradlia mosta rieky Kysuca. Po prerazení zábradlia dopadla vodička s vozidlom do koryta rieky.

Po dopravnej nehode sa vodič nákladného vozidla podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Na zistenie prítomnosti alkoholu u vodičky osobného motorového vozidla bol nariadený odber krvi. Vodička bola po dopravnej nehode prevezená na vyšetrenie do nemocnice v Čadci. K zraneniu ďalších osôb pri dopravnej nehode nedošlo. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania."

autor, foto: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: