mamicka policajti Pánom policajtom patrí veľké uznanie, najmä keď idú v duchu svojho hesla "Pomáhať a chrániť". V tomto prípade sa napĺňa prvá časť hesla - pomáhať. Poďakovanie Romana a Janky zverejnili polícia na svojej sociálnej sieti. Mamičku policajti dostali rýchlo do nemocnice: narodil sa zdravý Jakubko

Roman a Janka: "Zdravím Policajný zbor SR, chceli by sme sa úprimne poďakovať policajnému zboru v Čadci, ktorý zaistil prostredníctvom svojich policajtov pani Gregušovej a jej kolegu pána Štefana plynulý prejazd autom za pomoci ich výstražných a zvukových majákov z Kysuckého Nového Mesta do pôrodnice v Čadci v čase, kedy partnerka dostala v našom aute kontrakcie a únik plodovej vody, počas dopravnej špičky.

Bez ich pomoci by sme sa nezaobišli a majú aj veľkú zásluhu na tom, že dieťa žije, rozhodovali minúty... Veľká vďaka zainteresovaným v tomto prípade. Opäť sa potvrdilo,že policajti sú tu pre ľudí a dá sa s určitosťou povedať, že sa polícia správala veľmi ochotne ,promptne a ústretovo voči našej rodine. Heslo "pomáhať a chrániť" sa v našom prípade potvrdilo 100%-ne. Ďakujem.

Veľmi dobre ,ochotne a promptne celú situáciu zabezpečil aj operátor na tiesňovej linke, ktorému by sme sa takisto chceli veľmi pekne srdečne poďakovať. Všetci zainteresovaní majú veľký podiel na tom, že aj vďaka ich obetavosti a ochote, sa nám narodilo zdravé bábätko bez vážnych komplikácii. Ešte raz srdečná vďaka."

SUPER PRÁCA!

(Zdroj foto: FB POLÍCIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY)

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: