Čerstvé ovocie a zeleninu nakúpite v podnikovej predajni Bukov v Čadci - Horelici.

V podnikovej predajni veľkoobchodu Bukov na Horelici majú niekoľko druhov chutných mandarínok či pomarančov za veľmi výhodne ceny a to priamo od dodávateľov zo Španielska alebo Turecka. A ich ponuka nekončí iba pri tom. Čo by to bol za sviatočný, vianočný stôl bez čerstvého ananásu, slovenských jabĺk alebo banánov. Zemiaky nielen na zimu ale aj na obľúbený vianočný zemiakový šalát.

Toto všetko, ale aj veľa iného čerstvého ovocia a zeleniny, nielen zo Slovenska ale z celého sveta môžete nakúpiť práve v podnikovej predajni Bukov. 

Vianočné sviatky sú už za dverami a s nimi sa neodmysliteľne spája vôňa aj vôňa citrusov, či mandarínok alebo pomarančov. Mandarínky sú výdatným zdrojom vitamínu C. Obsahujú draslík, horčík,fosfor, sodík a vápnik, vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B12 a betakarotén. Sú silným antioxidantom. Mandarínky by sa mali konzumovať počas nádchy a chrípky, keďže majú pozitívny vplyv na našu imunitu. Obsahujú až sedemkrát viac prírodného synefrínu ako ostatné citrusy. Synefrín uvoľňuje upchatý nos pri spomínaných chorobách.

Pomaranče pochádzajú z Číny a do Európy sa dostali okolo roku 400. Pomaranče sú veľmi šťavnaté, lebo obsahujú veľa vody, až 87%. Bohaté sú najmä na vitamín C, ale aj vitamíny A, E, B1, B2 a B6 a bioflavanoidy. Pomaranče sú jedným z najvýdatnejších  zdrojov stopového prvku selénu, ktorý pomáha zachovať prirodzenú imunitu a výrazne posilňuje obranyschopnosť organizmu. Vitamín C nás zas v zimnom období chráni pred chrípkou a prechladnutím. 

Rozhodli ste sa napiecť si vlastné vianočné koláče ale chýbajú vám lúpané vlašské orechy? V predajni Bukov nájdete aj tie. 

Spoločnosť Bukov svoj sortiment neustále rozširuje v závislosti od požiadaviek zákazníkov. 

  • Navštívte podnikovú predajňu v Čadci - Horelici. Predajňa je otvorená v pracovné dni od 7:00 do 15:30.

Zapojte sa do súťaže

V spolupráci so spoločnosťou Bukov pre vás máme pripravenú súťaže, v ktorej môžete vyhrať 100 kg zemiakov.

tlacitko sutaz

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: