kradez penazenky v ČadciDňa 21.3.2023 okolo 14:40hod. doposiaľ neznámy páchateľ rozbil okno a ukradol veci zo zaparkovaného auta.

Auto na rozvoz patrí spoločnosti Pizza Michaelo a bolo zaparkované pred svojou prevádzkou na Májovej ulici. Neznámy muž rozbil okno na tomto aute ukradol z neho odloženú buksu.
"Muž prišiel k autu, rozbil okno zobral rýchlo buksu v ktorej bola finančná hotovosť približne cca 200€ a doklady vodičský preukaz, občiansky preukaz, karta firemná a ďalšie karty." informoval nás o udalosti bývalý zamestnanec Ján Vojvodík.
Podľa bývalého zamestnanca hneď po zistení bol prečin nahlásený na políciu. Tá zaistila na mieste stopy, otlačky, záznam z kamery a zamerali sa aj na kamery aj v okolí. Uvedeným konaním vznikla krádežou predbežná škoda vo výške 210,- € a poškodením vozidla cca 100,- €.

"V súvislosti s touto udalosťou poverený príslušník Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže. Na prípade intenzívne pracujeme a vykonávame všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia skutku a rozhodnutia v zmysle Trestného poriadku. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania." dodala k prípadu mjr. Mgr. Gabriela Kremeňová, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Prípad je momentálne v riešení. Preto ak niekto niečo videl a vedel by pomôcť pri stotožnení páchateľa, nahláste to na telefónnom čísle 158.

Pozrite si video z krádeže:

 Autor: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: