sestry bacmanakoveDňa 24. 05. 2019 o 18:00 hod. sa uskutoční už v poradí 3. ročník benefičného koncertu na pomoc Mirke Chrastinovej trpiacej nevyliečiteľnou chorobou sklerózou multiplex, ktorá ju postihla v mladom veku.

Mirka s touto chorobou dlhodobo bojuje, pričom liek Fampyra jej pomáha prežiť ťažké dni a umožňuje jej zabezpečiť si mobilitu. Je veľmi drahý a nie je preplácaný poisťovňou. Jedno balenie tohto lieku stojí 300 € a vydrží jeden mesiac. Z tohto dôvodu sa organizátor JUDr. PhDr. Peter Strapáč, PhD. podujal organizovať benefičný koncert spoločne so sestrami Bacmaňakovými – pomáhame folklórom, na ktorom folklórne súbory vystupujú bez nároku na honorár.

Dňa 24. 05. 2019 o 18:00 hod., sa v Dome kultúry na Vás tešia sestry Bacmaňákové a Zbojná, folklórny súbor Rozsutec a spevák Kysučan Stano Cyprich.


Folklórny súbor Rozsutec

Všetci ste vrelo vítaní, vstupné je 6 EUR a celý výťažok bude venovaný na zakúpenie liekov, ktoré Mirka tak nevyhnutne potrebuje. Lístky sú už v predaji v pokladni Dome kultúry v Čadci.

Srdečne sa na Vás tešíme a z celého srdca Vás vítame všetkých ľudí dobrej vôle.

beneficny koncert

Prosíme o zdieľanie tohoto článku, aj takto pomôžete Mirke