Nový športový areál v  Starej BystriciPríď sa pozrieť na nové fitness centrum v Starej Bystrici a poriadne si zamakať s profi športovcami!

Na starom ihrisku sa zajtra otvára prvá časť z nového Tréningového centra Potôčky - FITNESS.
V Starej Bystrici vzniká moderný a ucelený tréningový športový areál. Architektúru a dizajn riešil architekt Ivan Jarina a stavbu realizovali v prevažnej miere zamestnanci obce a z prostriedkov obce. V krátkom čase obec dokončí celý objekt. Zakladateľ fitness centra je náš obyvateľ Ladislav Litva, ktorí je mimochodom majster Európy v kulturistike.

V deň otvorených dverí ťa čakajú hostia:

10.00 h - 21.00 h
Richard Duháček: medzinárodný, profesionálny, osobný a kondičný tréner so skúsenosťami viac ako 25 rokov a blízky priateľ zakladateľa fitness centra LITVA FITNESS - Ladislava Litvu. Obaja Vám budú plne k dispozícií počas celého dňa.

12.00 h - 15.00 h
Lukáš Topinka: niekoľkonásobný majster sveta a majster Európy, aboslútny majster ČR v kulturistike, úspešný osobný a kondičný tréner. Táto ikona českej kulturistickej scény bude k dispozícií počas tréningu a na svoje si prídu hlavne muži, ktorí sa môžu dozvedieť cenné rady od profesionála.

16.00 h - 19.00 h
Veronika Hrušková: obľúbená a skúsená trénerka Jógy, SM systému a kruhových tréningov. S Veronikou si budete môcť vyskúšať krátku ochutnávku efektívnych a príjemných lekcií.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u:

Môže vás zaujať