dilerPolícia zadržala 28-ročného Milana z okresu Čadca, obvinený je z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok a obchodovania s nimi.

V uplynulých dňoch vykonali kriminalisti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Čadci spolu s policajtmi z pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline úspešnú akciu - zameraná bola na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti.

"Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 28-ročného Milana (z okresu Čadca) z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Počas akcie policajti vykonali v okrese Čadca viaceré prehliadky a pri ich výkone zaistili sušený rastlinný materiál," informuje o akcii Radko Moravčík z KR PZ v Žiline.

diler v

Na základe predbežného skúmania sa zistilo, že išlo o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 88 bežným jednotlivým dávkam drogy.

"Na obvineného muža vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodáva o prípade Radko Moravčík.

autor: redakcia
foto: Polícia SR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: