cadca burzoblskaKeďže hlavným poslaním Burzoblšky je podpora kreatívnych a akčných žien z nášho regiónu, aj tento rok sa na Vás chystá pestrá ponuka handmade skvostov. Registrácia predávajúcich je ešte stále otvorená, takže radi privítame nových kreatívcov.

Po dlhšej prestávke sa Vám hlásime s našou a Vašou BURZOBLŠKOU. Máme pre Vás pripravenú našu tradičnú úspešnú akciu s novinkami.

Tento rok sme sa rozhodli pomáhať a podporiť dobrú vec a preto sme prizvali Alenku Chladimovú z CHADIM´S CHARITY, ktorá už niekoľko rokov pomáha nezištne deťom a ich rodičom. Na tejto akcii podporíme deti s Downovým syndrómom združené okolo OZ Objatie ako dar. Deti pre Vás s nadšením vyrábajú malé pozornosti a tešia sa na Vás.

Tradične sa môžete tešiť aj na bazár detských kníh a hračiek, kde si aj vaše nepoužívané a nepoškodené hračky môžu nájsť nového majiteľa. Tento rok sme sa rozhodli podporiť aj kvalitný detský second hand a spojiť maminy, ktoré majú doma kvalitné pekné kúsky, ktoré môžu ešte poslúžiť. Nielenže šetríme životné prostredie, ale aj naše peňaženky.

cadca burzoblska v

V estrádnej sále bude pre deti pripravený malý detský kútik. Burzoblšku si už ani nevieme predstaviť bez nášho Stolu Hojnosti. Tu si ženy, ktoré pre nás tvoria a organizátorky pre Vás pripravia občerstvenie v podobe koláčikov a bude aj tradičný vianočný punč.

cadca burzoblska 2022 1 

cadca burzoblska 2022 2 

Ďakujeme za celú organizáciu akcie všetkých kreatívnym ľuďom, ktorí sa chcú prezentovať, organizátorkám Baške Kováčovej, Lucke Minarovej, Katke Belkovej a Petre Švábikovej. Tiež ďakujeme, že sa pripojí organizácia Keric ako dobrovoľníci, CVČ a Alenka Chladimová. Ďalej tiež vedeniu Domu Kultúry a vedeniu Mesta Čadca za podporu.

Akcia sa koná 27.11.2022 od 14:00 - 17:00 hod. v Dome Kultúry. Registrácia predajcov stále prebieha, sledujte nás na facebooku Burzoblška.

cadca burzoblska v plagat

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: