cesta krizovatka cadcaZačiatkom na prelome apríla a mája sa pripravuje oprava cesty dvoch hlavných križovatiek v Čadci pri Kauflande aj pri Tescu.

Vodiči, ktorí jazdia v tomto úseku si určite všimli, že povrch vozovky je už značne poškodený a pýta si rekonštrukciu. Tá by mala prebehnúť už čoskoro.

Okresný dopravný inšpektorát OR PZ Čadca oznamuje verejnosti, že od štvrtka 29. apríla do nedele 2. mája alebo v náhradnom termíne od štvrtka 6. mája do nedele 9. mája bude realizovaná úprava krytu vozovky na ceste I/11 v km 413,000 – 414,000 v Čadci.

Ide o obidve svetelné križovatky v meste Čadca na ceste I/11 - pri nákupnom centre Kaufland a pri nákupnom centre Tesco.

"Cestná premávka bude čiastočne obmedzená, preto žiadame osobnú motoristickú verejnosť, chodcov, aby rešpektovali všetky pokyny polície a taktiež pokyny náležite poučenými osobami, ktoré budú regulovať cestnú premávku počas trvania prác." informuje polícia.

Polícia žiada vodičov, aby v prípade vzniku kolón na ceste I/11 využili miestnu komunikáciu, ktorá vedie mestskými časťami Podzávoz - Špindli - Ševcovci - Bukov, prípadne i iné trasy.

Autor a foto: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: