ockovanie vysokaV sobotu 5.6.2021 sa vo Vysokej konalo 2. kolo očkovania - druhú dávku vakcíny dostalo 170 obyvateľov z Vysokej nad Kysucou a Makova.

Vo Vysokej nad Kysucou prebiehalo v sobotu 5.6.2021 2. kolo očkovania. Druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19 bolo zaočkovaných spolu 170 obyvateľov z Vysokej nad Kysucou a Makova. Z dôvodu vyťaženosti sály kultúrneho domu bolo tentokrát očkovanie presunuté do priestorov ZŠ s MŠ E. A. Cernana.

Starosta Vysokej Anton Varecha vyslovuje poďakovanie za úspešné zvládnutie očkovania: "Obrovské poďakovanie za podporu tohto pilotného projektu patrí pani županke Erike Jurinovej, pani riaditeľke odboru zdravotníctva ŽSK Silvii Pekarčíkovej a pánovi riaditeľovi Kysuckej nemocnice Martinovi Šenfeldovi, no predovšetkým profesionálnemu zdravotníckemu tímu, zamestnancom obce Vysoká nad Kysucou a členom DHZ Korňa za vynikajúco zvládnutú prácu a nasadenie.

ockovanie vysoka v

Touto cestou však naše poďakovanie patrí i samotným ľuďom ktorí sa prišli zaočkovať za ich trpezlivosť a ochotu pochopiť, že i keď sa ľudia snažia na 300% predsa len technika si niekedy robí čo chce 😜 Dôležité však je, že sa to podarilo."

autor: redakcia
foto: Vysoká nad Kysucou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: