foto marii annaVolám sa Marianna Mokryšová - familiárne ma zvyknú volať Maruška :D ... pochádzam z Novej Bystrice a momentálne žijem v Čadci. Medzi moje koníčky patrí v prvom rade príroda. Vždy keď sa dá či v noci, ráno, na obed cez víkend, jar leto jeseň zima ani jedno ročné obdobie mi nevadí :)
Takže, potulky poliami, horami, lesmi, lúkami - rada trávim čas v prírode, či vysoko v oblakoch alebo len tak "nižšie v dolinách".
Fotografovanie veľmi neovládam :D stále sa iba učím, skôr si iba dokumentujem miesta, ktoré navštevujem aby som mala pamiatku :) a rada sa o nádheru Slovenska či Kysúc delím s ľuďmi, bo niektorí už môžu pozorovať jedine z poza monitora, iní sú zase leniví :D .
Za fotografku sa nepovažujem, keďže tento um mi ešte nie celkom úplne tak blízky, ale postupne sa niečo naučím, ide mi to pomalšie bo som lenivá učiť :D :D

Mne sa páči všetko čo vidím a keďže som ozaj vonku veľmi často, oko všeličo vidí a zažije :) najradšej mám jeseň  - keď všetko hrá farbami. Keďže mám "sedavú" prácu rada trávim čas aktívne teda "turistikujem". Tiež si rada občas niečo namaľujem, milujem mačky :), tiež mám rada "starú kultúru" teda staré dreveničky. Milujem Kysuce, také top Tri miesta z Kysúc: milujem Vychylovku, Riečnicu, Makov - mimo Kysúc - tam vyhráva na celej čiare Zázrivá :D
Zbožňujem východy a západy slnka, prespať len tak vonku, festival Pohoda, teda aj dobrú muziku :) Tiež svojich rodičov a súrodencov a neviem, čo by som tak ešte mohla dodať, predstavovanie mi moc nejde... možno ešte taký môj malý sen - žiť v dreveničke v prírode niekedy v budúcnosti :D keď pošetrím :) :) :)

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: