detska moda cadcaMnohým z vás určite neuniklo, že v lete v našom meste pribudol nový obchod s detskou módou MyCeremony OUTLET, ktorý sídli na Matičnom námestí v areáli hotela LIPA.

Čo stálo za rozhodnutím zvoliť koncept obchodu OUTLET?

Všade vo svete bežne nájdeme obchody s týmto označením. Princípom takejto formy obchodu je odčlenenie zostávajúcich kusov predchádzajúcich sezón od nových kolekcií nadchádzajúcej sezóny. Oblečenie je stále trendy, avšak s príchodom nových kolekcií je potrebné uvoľniť miesto a preto sa zostávajúce modely predávajú za výrazne znížené ceny.

Takéto oblečenie teda dostáva ďalšiu šancu urobiť radosť mamičkám, prahnúcim po módnych trendoch a módnych značkách, ktoré sú vo svete módy etablované, oblečenie je vysokej kvality a navyše v cenách, ktoré neurobia prievan v domácom rozpočte.

Aké značky môžu zákazníci nájsť vo vašom obchode?

Sú to značky, ktoré sú rokmi preverené spokojnými užívateľmi po celom svete. Našim krédom je, aby aj malé mesto ako je to naše mohlo ponúknuť svetom uznávané značky a kvalitu za dostupné ceny pre každého. U nás môžu zákazníci kúpiť oblečenie KARL LAGERFELD KIDS, DKNY, zimné bundičky, overaly a rukavice aj do veľkých mrazov a zároveň s jedinečným dizajnom od značky PILGUNI, funkčné a jedinečné čiapky talianskej značky TRESTELLE, kožené, tradičným ručným spôsobom vyrábané topánočky EMEL, nádherné spoločenské šaty DAGA, ďalšími značkami sú TUC TUC, WÓJCIK, LOSAN, CEREMONY, IDO, LITTLE LADY, SARABANDA a iné.

Rozhodli sme sa aj pre predaj značky TUSS, z ktorej predávame vždy aktuálnu kolekciu. Získala si nás trendy voľnočasovým oblečením, ktoré je navyše veľmi kvalitné, príjemné, pohodlné a deti ho milujú. Táto značka ponúka oblečenie aj pre mamičky, aby sa mohli rovnako obliecť so svojimi drobcami, čo je dnes veľmi žiadané.

detska moda cadca outlet1 

detska moda cadca outlet2

Ako je to so zľavami, na čo sa môžeme tešiť?

Výška zliav sa pohybuje v rozmedzí od 20 až do 70%.

Ako často dopĺňate sortiment?

detska moda cadca outlet3Práve tu by sme radi zdôraznili, že nové kúsky oblečenia k nám prichádzajú prakticky neustále, takže odporúčame našim zákazníkom, aby si svoje vytúžené kúsky a veľkosti chodievali k nám tzv. strážiť častejšie. Je to kvôli tomu, že počet kusov jednotlivých modelov býva obmedzený, keďže ide o dopredaj končiacej sezóny.

S čím ďalším sa u vás môžu zákazníci stretnúť?

Sme detský obchod, takže u nás vždy nájdete milú atmosféru, priateľskú k deťom. Keďže vieme, že skúšanie oblečenia môže byť pre nich otravné a nezaujímavé, vytvorili sme pre ne skúšobnú kabínku s hračkami, kde môžu sedieť, hrať sa a cítiť sa komfortne. Za odmenu za ich námahu si tu nájdu zdravé malé maškrty. To všetko bez stresu a navyše sa u nás môžu zahrať na modelky a modelov.

Kedy je prevádzka otvorená a akým iným spôsobom sa môžu s vami zákazníci skontaktovať?

Otvorené máme v pracovné dni od 9. do 17. hodiny. Sme samozrejme k dispozícii aj na sociálnych sieťach Instagram a Facebook, kde nás môžu nájsť pod názvom nášho obchodíka MYCEREMONY OUTLET a kde im radi zodpovieme na prípadné dotazy.

detska moda cadca v

Čo by ste na záver odkázali vašim zákazníkom?

Aby nás navštívili s dôverou. Vždy im budeme nápomocní poradiť, vytvoriť a zladiť outfit pre tých najdôležitejších ľudí na svete... pre detičky. Lebo robíme svoju prácu s láskou a záleží nám na spokojnosti detičiek a ich rodičov. Chceme, aby náš obchod bol tým miestom, kde sa budú zakaždým radi vracať. Tešíme sa na skoré videnia s vami.

PR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: