redos stavebniny skalite 010Zamávajte kolónam a pustite sa do stavby. Nie je nič horšie, ako keď vám pri práci niečo pochybí a musíte to bežať dokúpiť. A nie je nič horšie ako ísť to dokúpiť zo Skalitého do Čadce.

"Rozumieme frustrácii, ak medzi vami a stavebným materiálom stojí niekoľko kilometrová kolóna. Vnímame, že pri stavbe majú rozhodujúcu úlohu peniaze, ale najmä čas. A ten, najmä ak je strávený v kolónach, dokáže predražiť a skomplikovať vaše plány a rozpočet. S touto situáciou sme sa samozrejme nemohli zmieriť a odmietli sme čakať na zázrak." uviedol konateľ spoločnosti Vladimír Tatarka.

redos stavebniny skalite 002

Spoločnosť Redos sa preto rozhodla otvoriť svoju ďalšiu pobočku, tentokrát v Skalitom.

Slávnostné otvorenie prebehlo 7. februára. Návštevníkom pripravili malé občerstvenie, kapustnicu a aj živú hudbu v podaní Oščadnických Heligonkárov.

"Na pobočke v Skalitom budeme predávať stavebný materiál od základu až po strechu. V ponuke bude okrem bežného stavebného materiálu aj predaj štrku a piesku či požičovňa elektronáradia a malej stavebnej mechanizácie. Zakúpený stavebný materiál bude dopravený až k zákazníkovi. Zákazníkov v predajni obslúži fundovaný personál s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorý záujemcom isto poradí pri výber stavebného materiálu či doplnkov" doplnil informácie o službách v novej prevádzke Ing. Rudolf Lipták, riaditeľ spoločnosti.

Kde nájdete novootvorené stavebniny?

Stavebniny nájdete v centre Skalitého, kúsok od obecného úradu a čerpacej stanice.
Sú to v poradí tretie stavebniny spoločnosti Redos. Ďalšie pobočky môžete navštíviť v Čadci - časť Horelica a tiež v obci Klubina.

 

Autor: redakcia
Foto: MK creative studio

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: