schwarzkopf 2Každá žena skôr či neskôr príde k túžbe zmeniť a osviežiť svoj vzhľad. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je zmeniť účes a farbu vlasov.

Mnohých však desí skutočnosť, že konečný výsledok nemusí splniť očakávania a farba sa tak rýchlo nezmyje. V tomto prípade sú ideálnym riešením tónovacie šampóny.
V poslednej dobe ide o veľmi obľúbený produkt, ktorý úspešne používa veľké percento žien. A výrobcovia tónovacích šampónov sa snažia uspokojiť všetkých – blondínky, brunetky, ženy aj mužov. Tónovací šampón Schwarzkopf je toho jasným dôkazom.

Vlastnosti a výhody

Tónovacie šampóny sú inovatívne produkty starostlivosti o vlasy, ktoré obsahujú čistiace zložky a rôzne chemické farbivá. Svoju farbu zmenia už v procese umývania hlavy. Treba však poznamenať, že takéto prostriedky nie sú pre vlasy vždy úplne bezpečné: môžu obsahovať amoniak, sírany a peroxid vodíka. Aby sa minimalizoval negatívny vplyv, výrobcovia, vrátane nemeckej značky Schwarzkopf, obohacujú svoje produkty o keratín, bielkoviny, vitaminizované koktaily a ďalšie užitočné zložky.
Značka Schwarzkopf je už dlhé roky lídrom na kozmetickom trhu. Odporúča sa ako spoľahlivý výrobca, takže má veľa spokojných zákazníkov. Produktový rad spoločnosti zahŕňa aj tónovacie šampóny. Veľká paleta farieb a kvalita produktu sú hlavnými znakmi tejto kozmetiky.
Produkty na farbenie vlasov Schwarzkopf obsahujú výživné látky a prírodné rastlinné zložky, takže farbenie vlasov je pre vlasy absolútne bezpečné a vlasy sa po použití produktu stanú jemnými, poddajnými, hodvábnymi a zdravými.

Výhody:

  • Nie sú kontraindikované počas tehotenstva a dojčenia. Koncentrácia chemických prvkov v tomto produkte je oveľa nižšia ako v bežnej farbe na trhu, takže výrobok nepreniká do pokožky.
  • Tónovací prípravok môžete používať oveľa častejšie ako farbu. Aspoň raz za týždeň.
  • Prípravok odstraňuje žltosť a zarýva šediny.
  • Dá sa použiť ako na prirodzené vlasy, na melírované tmavošedé aj červené vlasy.

Stále však majte na pamäti, že tónovací šampón nie je farba. A s každým ďalším umytím vlasov sa jeho účinok zníži, teda jas vlasov bude postupne odchádzať minimálne do ďalšieho použitia.
Ako si vybrať odtieň šampónu

Tónovacie šampóny možno rozdeliť na:

  • Tmavé;
  • Svetlé;
  • Červené; 
  • Čokoládové.

Ak chcete získať dobrý odtieň na blond vlasoch, musíte použiť fialový pigment, ktorý je prítomný v sérii Schwarzkopf Palette.

pexels olegbf oleg borisov 1375458

Ako používať tónovacie šampóny

Aby ste dosiahli požadovaný výsledok, musíte si pozorne prečítať pokyny a dodržiavať jednoduchý postup:

1. Pred aplikáciou šampónu si musíte ruky chrániť rukavicami pred náhodným zafarbením.
2. Oblečenie by malo byť zakryté plášťom.
3. Horná línia čela by mala byť natretá akýmkoľvek krémom.
4. Umyte si vlasy a nechajte ich vlhké. Odtieňový komplex vmasírujte pohybmi rúk rovnomerne na zátylok až po líniu rastu vlasov na čele. Po farbení si vlasy prečešte dozadu.
5. Po niekoľkých minútach je potrebné produkt zmyť a zároveň znovu použiť pre lepšiu fixáciu.

Prípravok je potrebné zmyť obyčajnou vodou bez použitia ďalších prostriedkov.

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: