sneh racaS radosťou vám oznamujeme, že všetky väčšie strediská počas Vianočných sviatkov odštartujú tohtoročnú zimnú sezónu.

Situácia okolo Covidu je stále nepriaznivá, no športovo naladeným ľuďom je umožnené navštíviť lyžiarske strediská za stanovených podmienok.

Snowparadise Veľká Rača zaháji sezónu od 25.decembra 2021

Prevádzka zjazdoviek v Snowparadise Veľká Rača

Od soboty, 25. decembra, budú pre vás spustené zjazdovky Košariská I. Košariská II. a Hladká v Lokalite Dedovka. Otvorenie ďalších zjazdoviek závisí od počasia.

Stredisko bude pre vás v prevádzke denne od 8.30 do 16.00 (denné lyžovanie) a následne od 17.00 do 20.00 (večerné lyžovanie). Večerné lyžovanie je skrátené z dôvodu, že od 20.00 platí na území Slovenskej republiky.
SEZONKÁRI POZOR! Ako darček od nás môžete využívať bobovú dráhu v rámci vami zakúpeného sezónneho skipasu GRÁTIS.

Kontrola covidpassov pri vstupe do strediska

Na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky môžu lyžiarske strediská fungovať v režime OP, a teda kompletne zaočkovaní, respektíve tí, ktorí prekonali ochorenie covid-19. Kontrola spĺňania vyššie spomenutých podmienok prebieha pri nákupe lístkov.

Lyžiarské stredisko Skimakov

Zahájenie sezóny je naplánované na Štefana, teda 26.12.2021. Večerné lyžovanie zatiaľ každý večer, ale kvôli pandemickým nariadeniam od 17.00 - 19.30 hod.!
Stredisko bude v prevádzke denne od 9.00 - 16.00 hod a lyžovačku si užijete na zjazdovka č.1 v dĺžke 1200 m.

Aj tu platia všetky vyššie spomenuté opatrenia. Stredisko podľa aktuálnych nariadení v prevádzke v režime OP (očkovaní, prekonaní).

Športcentrum Oščadnica otvára svoje svahy lyžiarom.

Podmienky v stredisku sú dobré a na lyže si môžete vyraziť už od dnes 25.12.2021. Tak pripraviť lyže a šup šup na svah...

Rekreačné stredisko Snowsun Vadičov

Rekreačné stredisko Snowsun Horný Vadičov otvára od 26.12.21 otvorené denne 9:00 - 16:00 vleky a detský park.

Ak ho nepoznáte, lyžiarske stredisko Snowsun Vadičov sa nachádza len 10 km od Kysuckého Nového Mesta. Pravidelne udržiavané lyžiarske svahy ľahkej obtiažnosti sú stvorené na príjemnú rodinnú lyžovačku či snowboardovanie.
Návštevníkom sú k dispozícii 2 vleky v dĺžke 650 m, pre deti je pripravený detský areál s dopravníkovým pásom.

autor: redakcia
foto: Snowparadise Veľká Rača

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: