barbershop cadca 003Takmer pred rokom sme vám predstavili Vlada, ktorý otvoril prvý barbershop v Čadci. Boli sme zvedaví, ako sa mu darí. 

 

cadca barbershop mroyalPrvýkrát sme sa rozprávali pred rokom, vtedy si začínal. Čo sa odvtedy zmenilo?

Ten rok ubehol veľmi rýchlo. Odvtedy sa toho zmenilo veľa. Záujem o moje služby úspešne stúpal aj naďalej vďaka našej precíznej práci a láske k tomuto remeslu. Ľudia to ocenili a radi si prídu vychutnať tento komfort a celkovú atmosféru v našom holičstve. A za to som veľmi rád, dáva nám to zmysel a motiváciu pokračovať aj naďalej.


Stále pracuješ sám?

Od novembra minulého roka som zamestnal môjho nového talentovaného barbera, ktorý mi pomáha doteraz, nakoľko úspech Mroyal holičstva si to už žiadal pri stále väčšom záujme využívania našich služieb.

 

Potom prišiel koronavírus... ako si prežíval tých niekoľko mesiacov?

Koronavírus nás všetkých nútene zastavil. Nás konkrétne na dva mesiace. Tento voľný čas som strávil väčšinou v kruhu mojej rodiny. Pozastavil som sa trocha z toho rýchleho každodenného kolobehu, čo mi padlo vhod. Naše holičstvo to nezruinovalo a po otvorení sme praskali vo švíkoch, takže straty z korona krízy sa nám podarilo dobehnúť.

 

Tak to je fajn. Chystáš niečo nové?

Zatiaľ pokračujeme v štandardnom zábehu prevádzky, no som otvorený novým možnostiam a príležitostiam. Do budúcna by som sa chcel rozrásť a zväčšovať našu komunitu v týchto končinách a naďalej prezentovať toto remeslo.

 

Prečítajte si aj: Otvoril prvý barbershop v Čadci. Rozhovor s Vladom Strýčkom

Vďaka za rozhovor. Prajem veľa spokojných klientov. Nech sa darí.

Zhováral sa Peter Kolembus

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: