priestory prenajom krasno nad kysucou 1V Krásne nad Kysucou ponúkajú na prenájom priestory v novopostavenej budove čistiacej firmy Cleanex Centrum s.r.o.

Firma Cleanex Centrum s.r.o. so sídlom v Krásne nad Kysucou (Priemyselný park), ponúka na prenájom podnikateľské priestory. Priestory sa nachádzajú v novej polyfunkčnej budove, v ktorej nájdete predajňu čistiacej techniky, kaviareň s letnou terasou, kadernícke, nechtárske služby.

  • Do priestorov hľadáme nájomníkov: barbier, masér, pedikér, kozmetička a iné služby.

V areály parku sa nachádzajú samoobslužné umývacie boxy, bezdotyková automatická umyváreň Leisuwash 360, čistenie interiérov áut, práčovňa kobercov a v prípravnom procese sú aj nabíjacie stanice na elektromobily. Celý areál disponuje parkovacími miestami určenými pre zákazníkov areálu.

priestory prenajom krasno nad kysucou 1

Celková plocha na prenájom 100 m2. Výhodou je, že sa priestory vedia prispôsobiť podľa požiadaviek prenajímateľa, a teda je možnosť prenájmu len určitej plochy. Cena je 7€/m2. Firma ponúka počas prvých mesiacov nulový nájom.

Priestory sa nachádzajú v novootvorenej budove čistiaceho centra.

Máte záujem?

  • Priestory sa nachádzajú v Priemyselnom parku v Krásne nad Kysucou. V prípade záujmu kontaktujte firmu na tel. čísle 041/20 20 200 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prečítajte si aj:

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: