plazovy volejbalV Čadci sa opäť bude hrať plážový volejbal. 4. ročník turnaja bude prebiehať v areáli hotela Husárik počas víkendu 24.–25.7.2020.

Počas víkendu 24.–25.7.2020 sa bude v areáli hotela Husárik konať projekt plážový volejbal Favit cup 2020. Ide o štvrté pokračovanie úspešnej série turnajov amatérskych dvojíc mužov a žien v plážovom volejbale organizovaných v regióne Kysúc.

Séria už má dlhodobejšiu tradíciu a plynule nadväzuje na osemročnú sériu turnajov, ktoré sa každý rok konali v Čadci na pešej zóne pred Domom Kultúry. Po trojročnej pauze sa organizátori pred štyrmi rokmi na podnet viacerých aktívnych účastníkov rozhodli obnoviť túto tradíciu. Pozitívne ohlasy potvrdzujú, že rozhodnutie bolo správne.

Cieľom akcie je podporiť šport v regióne Kysúc a zároveň spropagovať miestnych výrobcov v oblasti gastronómie, keďže počas trvania akcie je možné ochutnať rôzne špeciality kysuckého regiónu. Na podujatie je pozvaná široká verejnosť.

plazovy volejbal

Sprievodny program

"Turnaj tak ako po iné roky bude dvojdňový a  bude sa konať v dňoch 24. – 25.7.2020 v areáli horského hotela Husárik, pričom  jeho súčasťou bude aj bohatý sprievodný spoločenský program nielen pre dospelých, ale aj pre deti, ako maľovanie na tvár, lietajúce balóny, skákací hrad, pieskovisko, bazénik, rôzne súťaže počas prestávok medzi jednotlivými zápasmi, každý z divákov dostane dres s emblémom turnaja a magnetku zdrama, bohatá tombola, kde každý, kto príde, si môže domov doniesť napríklad LED televízor alebo horský bicykel," hovorí hlavný organizátor Ján Masný.

V piatok večer bude hrať hudobná skupina, lákadlom budú najmä zápasy pod umelým osvetlením, keďže prvý deň sa hrá až do 22.00. hod. "Kto si počas tohto víkendu nájde v piatok a sobotu čas a príde na hotel Husárik v Čadci, určite neoľutuje," pozýva Ján Masný.


Pozrite si videá z minulých ročníkov:

volejbal

autor: redakcia
foto: Ján Masný

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: