totoznost chodca 001V piatok 31.1.2020 došlo v Brodne k dopravnej nehode, pri ktorej utrpel chodec zranenia nezlúčiteľné so životom. Polícia pátra po jeho totožnosti.

Polícia v Žiline pátra po totožnosti usmrteného chodca. Tragická dopravná nehoda, pri ktorej došlo k usmrteniu chodca sa stala v piatok 31.1.2020 na ceste I/11 v Brodne. "Muž utrpel pri zrážke zranenia nezlučiteľné so životom. Môže ísť muža vo veku približne 60 – 65 rokov, vysoký asi 160 cm, štíhlej postavy, prešedivelé vlasy, modré oči, bez zubov," informuje polícia.

Muž mal v čase nehody oblečené tmavošedú bundu s červeným pruhom na rukávoch a z vnútornej strany s červenou podšívkou. Pod bundou mal oblečenú čiernu koženkovú bundu a pod ňou tmavomodrú mikinu značky Puma. Oblečené mal tmavomodré rifle a kožené nadčlenkové topánky. Chodec mal pri sebe aj kľúč a malú finančnú hotovosť.

Polícia sa obracia na verejnosť, aby hlásila informácie, ktoré by pomohli určiť totožnosť muža na bezplatnej linke 158 alebo osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Žiline.

autor: redakcia
foto: KR PZ Žilina

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: