offroad dodavka umyvaniePre milovníkov offroadových vozidiel alebo pre vlastníkov dodávky je k dispozícii umývací park CLEANEX CENTRA v Krásne nad Kysucou.

Ak ste majiteľom offroadového vozidla, určite poznáte pocit, keď sa vaše vozidlo „zahryzne“ do ťažkého terénu. Motor hučí, kolesá zaberajú, blato strieka navôkol a vy si vychutnávate jazdu. Či už jazdite pre zábavu alebo je jazda v teréne vo vašej pracovnej náplni, určite máte radosť, keď sa bezpečne dostanete do cieľa.

 

offroad dodavka umyvanie mDobrý pocit z jazdy však často vystrieda problém, kde umyť svojho štvorkolesového pomocníka. Blato zachytené na skle bráni výhľadu, nečistota prichytená na motore môže spôsobiť prehriatie i poškodenie vozidla.

Silne znečistené vozidlo je najlepšie opláchnuť vysokým tlakom vody, mnohé autoumyvárne však takéto vozidlá do svojich priestorov nepúšťajú kvôli hrubým nečistotám, ktoré po umývaní ostávajú v boxoch.

V umývacom parku CLEANEX CENTRA v Krásne nad Kysucou však milovníci offroadov nájdu priestor, kde si dokonale môžu poumývať vozidlo.Vyhradený priestor je pre vozidlá 4x4, offroady a dodávky do výšky 3 m a max. 10 t

Tryskou na napeňovanie si nanesiete aktívnu penu a nečistotu zmyjete vysokým tlakom vody. Veľký objem vody a vysoký tlak zaručia dokonalé a rýchle opláchnutie, takže pri umývaní strávite menej času, ako na bežných boxoch a za lepšiu cenu.

offroad dodavka umyvanie v

Strechu vysokého auta dokonale umyjete z rampy, ktorá slúži práve na tento účel. Autokozmetiku aj čistiace náčinie sa dajú kúpiť v predajni len pár metrov od umývacieho priestoru.

Umývacia rampa je otvorená nonstop, takže čistote vášho vozidla už nič nestojí v ceste.

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: