medmedical lekarAk práve riešite situáciu, že váš lekár napríklad odchádza do dôchodku a nemá za seba v ambulancii náhradu, máme pre vás riešenie. Aktuálne v Medmedical Klinik stále prijímajú nových pacientov do ambulancie všeobecného lekára pre dospelých, kde ordinuje MUDr. Irena Kožáková a lekár Andrii Karpevych.

Zdravotnou sestrou, a zároveň pravou rukou lekárov je Lenka Húšťavová. Ambulancia je zmluvným partnerom všetkých 3 poisťovní (VŠZP, Dôvera, Union) a pacienti v nej neplatia žiadne poplatky.

medmedical lekar

Postup pri zmene všeobecného lekára je úplne jednoduchý:

1. Vypíšete si toto tlačivo >> a prinesiete ho na ambulanciu všeobecného lekára do Medmedical Klinik. Toto tlačivo slúži na odstúpenie od dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti od pôvodného všeobecného lekára, a zároveň uzatvorenie dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s novým všeobecným lekárom pre dospelých. Predtým ako uzatvoríte dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s novým lekárom musíte mať totiž ukončenú dohodu s pôvodným lekárom.

medmedical lekar22. Vypísané tlačivo odovzdáte v ambulancii všeobecného lekára, kde sa o zvyšok postarajú. Vašu zdravotnú dokumentáciu si vyžiadajú priamo od vášho predchádzajúceho lekára, takže už k nemu nemusíte zbytočne merať cestu.

Ak stihnete odovzdať tlačivo do konca mája 2023, od 1.6.2023 sa stanete pacientom v ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Medmedical Klinik.
Výhodou Medmedical Klinik je mnoho odborných ambulancií pod jednou strechou (interná, urologická, neurologická, chirurgická, ortopedická, ambulancia cievnej chirurgie, rehabilitačné pracovisko, rádiologické pracovisko, ambulancia sonografie, atď).

Tak ako uvádza MUDr. Kožáková, veľkým benefitom pre pacientov je, že im priamo v Medmedical vedia poskytnúť napr. infúznu liečbu, urobiť röntgen , sonografické vyšetrenie, odber krvi na zistenie potravinových alergií, rehabilitačnú liečbu a iné.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať ich call centrum telefonicky (041/5092 112, 041/5092 113, 0949 000 113) alebo emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: