malmo kuchynska linka ponukaKuchyňa je srdcom domova a je neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Radi vám poradíme s výberom vašej novej kuchyne.

Ženy v kuchyni trávia čas varením, pečením a prípravou rozmanitých dobrôt. Naopak, mužskí členovia sa prídu do sýtosti najesť a tí vďačnejší pomôžu aj s umytím riadu. Deti vystrájajú v kuchyni od výmyslu sveta – píšu domáce úlohy, hrajú sa na indiánov, rozlejú polievku, rozbijú pohár...

Čo zohľadniť pri výbere?

Pri výbere kuchyne by sme mali zohľadniť, akú veľkú domácnosť máme! Mladým rodinám treba určite zainvestovať do kvality, so širokou škálou funkcií. Starší ľudia budú mať radosť z malých praktických kompletov ľahkých na údržbu.

Kvalitné kuchynské korpusy sú vyrobené z laminátu hrúbky 18 mm, tie lacnejšie z dosiek s hrúbkou 16 mm i menej. Na hrúbku laminátu si dajte pozor hlavne pri policiach, na ktoré plánujete ukladať ťažšie riady. Oveľa ťažšie je vybrať správny materiál na výrobu dvierok a pracovnej dosky.

Radi vám pomôžeme, buď osobne u nás, kde vám ukážeme vzorky farieb a materiálov alebo e-mailom, kde vám vypracujeme plán presne podľa vašich predstáv. Nemusíte sa báť, radi zodpovieme všetky vaše otázky : )

Kuchyne Essen, Essen Trend

Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené a najviac predávané. Veľkým plusom sú akrylové dvierka MDF, ktoré obsahujú ióny striebra a majú antibakteriálne vlastnosti. Ióny striebra znižujú počet baktérií a plesní o 99,9%, a to do 24 hodín. Uvoľňujú sa postupne a ich účinok je na rozdiel od dezinfekčných prostriedkov trvalý. Čistenie je jednoduché a pri kontakte s pokožkou je zdravotne nezávadné. Ďalšou výhodou je odolnosť proti poškriabaniu a dvierka majú vysoký lesk, tzv. „efekt skla“ alebo „zrkadlový efekt“.

kuchynska linka vyber essenkuchynská linka ESSEN


Kuchyne Florence, Brerra, Napoli

Dvierka MDF dosky sú lakované a striekané vcelku, teda súčasne je lakovaná nielen hlavná plocha, ale aj hrany dvierok. Laicky to znamená, že pri tomto postupe nedochádza ku odlepovaniu alebo odštiepavaniu bočných líšt, čo je častý problém u skriniek umiestnených pri rúre a umývačke riadu. Dvierka týchto kuchýň obsahujú 6 vrstiev laku, z toho trikrát je nanesená podkladová farba a trikrát nanesený lak. Povrch je hladký a veľmi ľahký na údržbu. Na výber sú dva vzorkovníky RAL a ICA, ktoré ponúkajú obrovský výber farieb a farebných kombinácií. Takisto je možnosť výberu v lesklom alebo matnom prevedení. Kuchyne Florence a Napoli navyše ponúkajú moderný, bezúchytový systém, čo je veľmi praktické, pretože sa okolo rúčok nedrží špina.

kuchynska linka vyber brerrakuchynská linka BRERRA

kuchynska linka vyber napolikuchynská linka NAPOLI


Kuchyne Pescara, Tivoli, Amaro, Forli, Rimini

Vyrobené v rustikálnom, provensálskom alebo škandinávskom štýle. Kto má rád jednoduchosť a klasický dizajn, určite si vyberie. Dvierka MDF sú takisto lakované 6 vrstvami, ale iba v matnom prevedení. Charakteristické sú rôznym typom frézovania. Presklenné dvierka sú zdobené lištami, ktoré vytvárajú jedinečný vzhľad v tvare obdĺžnikov, štvorcov alebo písmena X.

kuchynska linka vyber tivolikuchynská linka TIVOLI

kuchynska linka vyber forlikuchynská linka FORLI


Kuchyne Platinum, Quantum, Titanium

Menej finančne náročné. Dvierka MDF sú fóliované, vyrábané v lesklom, matnom aj drevodekorovom prevedení. Majú výbornú odolnosť predných plôch voči vode. Slabšiu odolnosť však majú voči vysokým teplotám, môžu sa časom odliepať, ale tento problém sa dá ľahko vyriešiť zakúpením ochranných kovových líšt.

platinum kuchynska linkakuchynská linka PLATINIUM

quantum kuchynska linkakuchynská linka QUANTUM

titanium kuchynska linkakuchynská linka TITANIUM

 

Kuchyne Malmo, Silver

Kto má rád drevodekor s viditeľnou štruktúrou dreva, nech siahne po kvalitných laminovaných dvierkach s ABS hranami. Teplé tóny vytvárajú dojem neobyčajnej útulnosti a pohody. V tomto prípade môžeme povedať „kvalita za rozumnú cenu“. Objednať sa dajú v atraktívnych prírodných farbách, s čírym alebo mliečnym sklom. Dvierka Malmo, vo farebnom prevedení Permbroke a Ares sa vyrábajú v Taliansku podľa najnovších technológií.

malmo kuchynska linka ponukakuchynská linka MALMO


Kuchynské komplety

Sú najlacnejšou variantou z našej ponuky. Radi si ich kupujú zákazníci na chalupy, do kancelárií alebo pre starších ľudí do menších bytov. Nedajú sa vyskladať podľa potreby, avšak vybrať si môžete od dĺžky 1,2 metra do 2,4 metra. Najobľúbenejšie sú Mela, Oliwia a Emma.

kuchynska linka emma vyberkuchynský komplet EMMA

Ponuka kuchynských liniek na našom e-shope je teda naozaj veľká

Okrem kompletov sú všetky kuchyne vybavené tlmeným dovieraním dvierok, kvalitným výsuvným systémom Blum alebo plnovýsuvom Hettich a tichým dovieraním zásuviek. Možnosť dokúpenia double systému, príborníkov, tesniacich líšt, drôtených košov, drezov a samozrejmosťou je takisto široký výber pracovných dosiek, ktoré predávame od renomovaných nemeckých výrobcov Kronospan a Pfleiderer. Sú špeciálne upravované vysokotlakovým laminátom, ktorý je odolný proti vlhku, teplu a poškriabaniu. Samozrejmosťou sú ABS hrany. Štandardná hĺbka je dodávaná 60 cm, hrúbka dosky 38 mm a dĺžka možná v akomkoľvek rozmere. Najdlhší kus vcelku je možné objednať až do 4 metrov.

Príďte sa pozrieť na našu e-shop stránku www.mojnabytok.sk a nechajte sa inšpirovať.

Prečítajte si aj:

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: