cistiaren krasno 2Na jar je vhodné z hygienických dôvodov vyčistiť všetko, čo sa dá. Ale ako to všetko naraz vyčistiť, keď nemám všetky tie potrebné prípravky?

Prichádza jar a s ňou, už akosi automaticky, čas na očistu tela, duše, príbytku a svojho okolia od rôznych nánosov a všetkého, čo nám už neslúži a zaťažuje nás.

Zvyčajne na jar robíme poriadky v bytoch, domoch, záhradách, mnohí z nás aj v sebe samých. Pri snahe znižovať tvorbu odpadov a dopadov na životné prostredie, či ušetriť financie si mnohí uvedomili, že sa to dá aj zachovaním oblečenia a textílií v nositeľnom či použiteľnom stave. Často stačí dať si svoj, síce už starší, kabát či oblek profesionálne vyčistiť namiesto kúpy nového.

ekologicka pracovna kysuce krasno 004Súčasná situácia nás, možno viac ako inokedy, tlačí k zvýšeniu čistoty a hygieny nás samotných, našich vecí a prostredia v ktorom žijeme. Snažíme sa podporiť svoje zdravie a imunitu. Rovnako ako po prekonaní ochorenia je dobré si napr. vymeniť zubnú kefku, je tiež dôležité nielen vymeniť si posteľné obliečky, ale aj vyčisť vankúš, paplón, či poťah na matrac.
V súvislosti s tým, dobrou investíciou pre zvýšenie ochrany nášho zdravia je aj pravidelné a profesionálne vyčistenie odevov, vankúšov, paplónov, kobercov, záclon, závesov a iných vecí, ktoré nás obklopujú, denne ich používame a na ktorých sa zachytávajú rôzne baktérie a nečistoty.

V tomto období, kedy sa mnohé veci spomalili alebo pozastavili, je možno dobré urobiť generálny poriadok a očistu aj v prevádzkach, ktoré poskytujú ubytovanie, stravovanie a pripraviť ich na opätovné spustenie.

Udržiavanie čistoty a poriadku, ako všetci vieme, priamo súvisí aj s udržaním dobrej imunity a zdravia. V snahe prispieť k zvýšeniu hygieny ponúkame všetky naše služby čistenia, prania, dezinfekcie odevov a textílií, paplónov, vankúšov (aj páperových a ovčích), diek, atď. so zľavou 15% (pre prevádzky vždy vypracujeme individuálnu cenovú kalkuláciu).

cistiaren krasno

V prevádzke ekologická práčovňa a čistiareň REBEKA ponúkame taktiež pracie prostriedky s vysokou čistiacou schopnosťou, ktoré sú biologicky odbúrateľné a nezaťažujú naše zdravie ani prírodu so zľavou 10%. Pracie prostriedky a aviváže možno použiť aj v prípade, že máte domovú ČOV. Nami ponúkané aviváže s dezinfekčnou zložkou odstraňujú zostatkové bakteriálne nečistoty, ktoré môžu byť ešte prítomné po bežnom praní.


Eko-REBEKA v krátkom čase rozšíri ponuku o čistiace prostriedky Cif Pro Formula v širokej škále vrátane dezinfekčných prostriedkov a dezinfekčných gélov na ruky.

Pre bližšie informácie ohľadom pracích a čistiacich prostriedkov nás prosím kontaktujte na 0902 986 355, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Viac informácií o našich službách nájdete aj na našej webovej stránke.


Uvedené zľavy sú platné od 23.3. do 9.4.2020


Môže vás zaujímať: Prvá ekologická práčovňa a čistiareň na Kysuciach


Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: