lean detska obuv cadcaBlíži sa začiatok školského roka a rodičia často riešia otázku, akú obuv majú zakúpiť svojim deťom do školy či už na bežné nosenie alebo na športovú aktivitu.

Je dôležité vziať do úvahy nielen štýl, ale aj pohodlie a vhodnosť topánok pre konkrétne aktivity, ktoré vaše deti budú v tej ktorej obuvi vykonávať. Pred nákupom sa odporúča zmerať detské nohy, ideálne je ak si ich dieťa môže priamo v predajni aj vyskúšať.

Nákup a správny výber obuvi pre deti je dôležitý, pretože zdravý vývoj ich nôh môže byť ovplyvnený nesprávnou voľbou obuvi.

Tu sú niektoré faktory, na ktoré by ste mali pri nákupe obuvi pre deti dbať:

  • Veľkosť: Obuv by mala dobre sedieť. Nohy detí rýchlo rastú, takže pravidelne kontrolujte ich veľkosť. Mali by mať dosť miesta na pohyb prstov, ale zároveň nemala byť obuv príliš voľná.
  • Pohodlie: Pohodlie je kľúčové. Deti by mali mať možnosť pohybovať sa pohodlne a bez bolesti. Zistite, či sa obuv pri chôdzi neotiera.
  • Tvar topánky: Detská noha potrebuje dostatok miesta pre prsty. Ak je topánka v prednej časti rovná až úzka, prsty sa tlačia k sebe a deformácia nohy je na spadnutie. Pri výbere teda uprednostnite oblý tvar špičky a dostatočnú šírku topánky.

V našej predajni v Čadci rozširujeme sortiment aj o detskú obuv

"Aktuálne teraz pred príchodom školského roku sme naskladnili množstvo druhov papučiek, pláteniek a tenisiek značky Befado. Táto značka má už 90 ročnú tradíciu výroby. Papučky značky Befado sú ľahké, majú otropedicky tvarované podrážky, ktoré sú pružné ale zároveň pevné.

Tieto topánky poskytujú komfort pri nosení, sú pohodlné a zabezpečujú správny vývin detskej nôžky. Ideálne papučky a prezuvky do škôlky, či školy. Máme veľký výber vzorov a farieb pre dievčatá aj chlapcov. Zároveň ponúkame aj tenisky od značky Befado, či už na bežné nosenie alebo na telocvik," informuje o rozšírení ponuky majiteľka obchodu Lenka Detková.

detska obuv cadca2

"Dievčatá a chlapci si u nás vyberú samozrejme topánky aj z iných značiek. Napríklad tenisky zo značky Skechers, ktoré hádam ani netreba predstavovať. Ale i detské topánočky od značky Protetika či D.D. Step či už s klasickou alebo barefoot podrážkou. Snažíme sa byť trendy aj v oblasti detskej módy," dodáva majiteľka obuvi Lean.

lean detska obuv cadca2

Kde nás nájdete

Predajňu Obuv LEAN nájdete v Čadci na Palárikovej ulici (pri fontáne), ale aj v Kysuckom Novom Meste na Belanského 218, a tiež v Žiline na Štúrovej 14.

Predajňa v Čadci

Reklamný článok
eshop: obuvlean.sk

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: