cadca rezidencia centrumRezidencia Centrum sa nachádza priamo v srdci mesta Čadca na Matičnom námestí. Ponúka novým majiteľom bytové zázemie, komfort a mestskú štvrť, ktorá vytvára to najlepšie pre plnohodnotný život.

Budova je zhotovená z najkvalitnejších materiálov ako akustické tehly, trojsklá a všetky priestory sú v nadštandardnom prevedení. Kladieme dôraz na zvukovú a tepelnú izoláciu, kvalitu ovzdušia, nízke náklady na bývanie, pohodlnosť, priestrannosť bytov, variabilnosť priestorov či parkovacie miesta. Bytový dom je taktiež vybavený výťahom a prístup k novému bývaniu je prostredníctvom čipu. Dbáme aj na bezpečnosť riešenú kamerovým systémom v celom objekte a bezpečnostnými (protipožiarnými) dverami v každom byte.

Najväčšou výhodou bývania v Rezidencii Centrum sú skvelí susedia ako reštaurácie supermarkety, či mix obchodíkov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, nemocnica, parky, pošta, banka i administratívne budovy. Takže všade na skok a v papučiach.

cadca rezidencia centrum v

Samostatné byty dispozične uprednostňujú priestrannosť a praktickosť. Každý byt disponuje balkónom a má vlastnú reguláciu spotreby a merania médií (voda, kúrenie, elektrina i plyn). Kúpou bytu sa dá investovať rozumne, pretože dobrá lokalita a detailná architektúra má vždy rastúcu hodnotu.

Priestory na prízemí ponúkajú nájomcom nové možnosti na podnikanie a rast príjmov.

Kontakty:
+421 903 806 872
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: