bistro rakova catering 006Bistro v Rakovej, ktoré ponúka hlavne grilované špeciality si obľúbili nielen miestni obyvatelia, ale aj záujemcovia z okolia.

V centre Rakovej je už niekoľko mesiacov otvorené bistro U Špaldoňa so širokou ponukou jedál. Bistro navštevujú miestni obyvatelia i záujemcovia z okolia. V ponuke nájdete hotdogy, hamburgery, polievky, nápoje i koláče. Majiteľ bistra Ján Špaldoň hovorí, že ponúkajú aj tradičný kysucký zabíjačkový sortiment ako pečené rebrá, stehná, jaternice...

Zabezpečia catering pre svadby, firemné posedenia a oslavy

Firma sa už takmer 10 rokov venuje cateringu, pre pána Špaldoňa je to zároveň jeho hobby. Zabezpečia vám kompletné cateringové služby – prípravu a dovoz jedál, dovoz sedenia, výčapového zariadenia, výzdobu aj osvetlenie. Ak požadujete len prípravu jedál, tak vám ich firma doručí zabalené alebo na chafingu, prípadne si môžete dobroty vyzdvihnúť v prevádzke v Rakovej.

bistro rakova catering 004 

bistro rakova catering 007 

Upečú až 4 druhy prasiat podľa váhy

Catering vám pripravia na oslavy, firemné posedenia, alebo svadby, služby poskytujú v celom okrese Čadca. Špecialitou, ktorú iné cateringové služby obyčajne neponúkajú je príprava pečeného prasaťa s hmotnosťami 3,5 kg, 6 kg, 10 kg a 20 kg.

Zabíjačkové špeciality aj pre návštevníkov chát

Medzi záujemcami o cateringové služby sú aj návštevníci okolitých chát, ktorým firma zabezpečí kompletné jedlá aj zabíjačkové špeciality na posedenia. Firma navyše poskytne výčapové zariadenie a pivo všetkých druhov - alko a nealko. K dispozícii majú sudy veľkosti 5 l, 15 l, 30 l a 50 l.

  • Ak už teraz pripravujete koncoročné posedenia a oslavy, využite cateringové služby bistra U Špaldoňa. Všetko potrebné sa dozviete na tel. +421 917 567 219 a na webe www.uspaldona.sk

Reklamný článok

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: