Nominuj - Hlasuj – Vyhraj!

Začína súťaž o najkrajšiu knihu Kysúc. Nominujte svoju obľúbenú knihu a podporte svojho obľúbeného autora. Kysucká knižnica v Čadci v spolupráci s mediálnymi partnermi vyhlasuje čitateľskú súťaž Kniha Kysúc 2021. Ak poznáte niekoho, kto vydal v roku 2021 novú knihu a spĺňa podmienky súťaže, neváhajte a nominujte! Nominovanie kníh bude prebiehať v období od 24. januára do 28. februára 2022. Nominačné listy a pravidlá súťaže budú uverejnené v regionálnych týždenníkoch Kysuce a MY Nezávislé noviny pre vašu obec, mesto a región, zároveň budú k dispozícii pri centrálnom výpožičnom pulte Kysuckej knižnice v Čadci a tiež na webovej stránke Kysuckej knižnice v Čadci a sociálnej sieti Facebook.

Dôležité termíny súťaže:

  • Termín odovzdania nominácií je od 24. januára do 28. februára 2022.
  • Hlasovanie bude prebiehať od 1. marca do 8. apríla 2022.
  • Vyhlásenie výsledkov súťaže bude 28. apríla 2022 o 16.00 hod.

Anotácie nominovaných kníh

pdf1. časť anotácií nominovaných knižných titulov >>

pdf2. časť anotácií nominovaných knižných titulov >>

pdf3. časť anotácií nominovaných knižných titulov >>

Ako sa hlasuje

  • Hlasovacie lístky budú uverejňované v regionálnych týždenníkoch, na web stránke knižnice, alebo si ich záujemcovia môžu vyzdvihnúť priamo v Kysuckej knižnici v Čadci, Mestskej knižnici v Kysuckom Novom Meste, Mestskej knižnici v Turzovke i Mestskej knižnici v Krásne nad Kysucou.
  • Verejnosť môže hlasovať aj prostredníctvom on line hlasovacieho lístka zverejneného na web stránke knižnice.
  • Na jednom hlasovacom lístku môže hlasujúci udeliť jeden hlas knihe v prvej kategórii (beletria) a jeden hlas knihe v druhej kategórii (odborná literatúra).
  • Hlasujúci môže udeliť jednej knihe len jeden hlas. Počas trvania súťaže môže hlasujúci hlasovať len jedenkrát.
  • Platný je len originálny anketový lístok, ktorý bude k dispozícii v knižnici, na web stránke knižnice alebo uverejnený v regionálnych periodikách.
  • Hlasovací lístok je potrebné doručiť osobne do Kysuckej knižnice v Čadci prípadne do Mestskej knižnice v Kysuckom Novom Meste, Mestskej knižnice v Turzovke i Mestskej knižnice v Krásne nad Kysucou.
  • Hlasovací lístok je možné doručiť aj poštou alebo mailom na nižšie uvedenú adresu Kysuckej knižnice v Čadci.

Kontakt:
Poštová adresa: Kysucká knižnica v Čadci, Ul. 17. novembra 1258, 022 01 Čadca
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.kniznica-cadca.sk
Tel.: 041/4334615, 041/4334616

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: