×

Výstrahy

The form #31 does not exist or it is not published.

kysuce kalendar2020Vážení čitatelia, priatelia. Pripravili sme pre vás prekvapenie. Od dnes si môžete objednať publikáciu KYSUCE KALENDÁR 2020.

 

Kalendár vznikol na základe toho najlepšieho, čo ste sa mohli dočítať v priebehu roka na regionálnom serveri www.mojekysuce.sk. Šli sme však ďalej a tak v publikácii nájdete aj obsah, ktorý na webe nenájdete alebo sa jeho zverejnenie ešte len chystá. Príprava nás stála nemálo úsilia, veľká vďaka patrí našim priateľom a autorom, ktorí nám boli nápomocní po obsahovej stránke.

Čo je obsahom kalendária?

Okrem udalostí, ktoré sa stali v našom regióne Kysuce v roku 2019 nájdete aj rozhovory, fejtóny, poviedky. Priestor sme dali aj receptom na varenie, radám pre domácnosť a ďalšiemu obsahu. Publikácia obsahuje cca 140 strán čítania vo formáte A5. Samozrejmosťou je aj mesačný menný kalendár na rok 2020.

kysuce kalendar2020 t

Dostanem niečo navyše?

Veľkou špecialitou Kalendára Kysuce 2020 sú aj pohľadnice. Nájdete tu 12 krásnych pohľadníc z nášho regiónu Kysuce. Veríme, že pohľadnice potešia vás, prípadne vašich priateľov, rodinu.

  • Viac ako 140 strán čítania
  • Mesačný menný kalendár
  • 12 pohľadníc Kysúc

Kto nám pomohol?

Veľká vďaka patrí autorom fotografií Jaroslavovi Cabadajovi, Róbertovi Gajdicovi, Marianne Mokryšovej, Miroslavovi Brožovi, Miške Korbašovej... V obsahovej časti do kalendára prispeli autori Anna Špidusová, Marián Liščák, Martin Turóci, František Staňo, Petra Švábiková, Peter Strapáč, Peter Kubica, Milan Kubatka, Andrea Hanuliaková, Miroslava Hrubá, Marcel Bogáň, Ján Jedinák, Miloš Jesenský, Stanislav Marec, Daniela Romanová, Ladislav Hrubý, Janka Kolembusová, Silvia Petreková a ďalší. Ďakujeme!

Kde si kalendár zakúpim?

kysuce kalendar2020 mKalendár Kysuce 2020 si budete môcť zakúpiť priamo v predaji. Odberné miesta a čas od kedy si ho môžete zakúpiť vo voľnom predaji ešte upresníme.

Kalendár vám vieme zaslať aj poštou na zadanú adresu. Rezervovať si ho môžete už teraz zakúpením s možnosťou odoslania na dobierku, či platbou prevodom na účet.
Stačí vyplniť objednávkový formulár. Cena kalendára je 5,50 Eur vrátane DPH.
Cena za odoslanie na dobierku je 3 Eur, cena za odoslanie pri platbe cez bankový prevod 2 Eur. Pri osobnom odbere s platbou cez účet si ho vyzdvihnete v kancelárii CB Media - pri fontáne, obchodný dom EDO Trade v Čadci zdarma.
Kalendár bude pripravený a distribuovaný koncom novembra 2019, prípadne na začiatku decembra 2019.


Objednajte si kalendár

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: